Pristatyta mokinių kūrybos rinktinė

 Lapkričio 17 dieną gimnazijoje pristatytas dvyliktas Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos mokinių kūrybos leidinys ,,LAIKO SMILTYS“. Rinktinės sumanytoja mokytoja Irutė Lapinskienė papasakojo, jog pavadinimas gimė pernykštei abiturientei Gabrielei Algirdai Jundaitei sueiliavus akrostichą ,,Mano laikas“: ,,Dabar surinksiu laiko smiltis -/ Ateis gal laikas jas dalinti…“ Mokytoja džiaugėsi, kad knygelėn sugulė ryškiausi paskutiniais metais gimnazistų sukurti, pelnę apdovanojimus rajoniniuose, respublikiniuose konkursuose įvairių litaratūros žanrų kūriniai (26 autorių), dailės darbai (20 autorių) bei 9 autorių fotografijos.

Į renginį sugužėjusius smalsuolius Vytauto Kernagio daina ,,Žiemą – vasarą“ pasitiko Lina Ruzveltaitė (2c kl.) ir Salvijus Linnik (4d kl.).Vedėjai Lina Ruzveltaitė ir Edvinas Urbonas pateikė įdomių minčių apie kūrybą, o savo kūrinius skaitė Monika Kutelytė, Laineda Vainauskaitė,  seserys Lina ir Marija Kalnaitytės, Greta Narvilaitė, Roberta Kaubrytė.  Maloniai nustebino ir ,,Laiko smilčių“ autorės, jau studentės Kornelija Urbšaitė ir Kristina Viršilaitė, atvėrusios paslaptį, kas joms buvo ir yra kūryba. Mokytoja Milda Šukienė pristatė buvusio savo mokinio Astijaus Krauleidžio kūrybą. Mokytoja Valdonija Karaliūnienė ir abiturientas Augustas Simukaitis pasidalino mintimis, kaip sekėsi spalvomis išreikšti jausmus, o piešiniu juos išgryninti. O mokytoja Janina Šidlauskienė papasakojo, ką ir kaip gali pasiekti fotografuojantis žmogus, išsilaisvinęs ir draugiškas pasauliui.

Gimnazijos direktorės pavaduotojos Asta Motužienė ir Sigita Vaicekauskienė nuoširdžiai pasidžiaugė ,,Laiko smiltimis“ – puikiu mokytojų ir mokinių berdradarbiavimu,  kūrybiška bendruomenės siela.

                                                            Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Janina Šidlauskienė

Informacija

Mūsų rekvizitai

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190284291
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Telefonas: +370 (672) 99180
El. paštas: info@kjpg.lt

1,2% parama

1,2 proc. paramos sąskaitos Nr. LT784010041800092289
Paramos gavėjo pavadinimas
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Rėmimo fondas
Identifikacinis numeris (kodas) 193341331