„Veiksmo savaitei BE PATYČIŲ 2018“ skirti renginiai

     Kaip ir kiekvienais metais, gimnazija įsijungia į „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2018“.   Mokykloje apsilankė Karo akademijos ketvirto kurso studentas Emilis Antipovas, kuris gimnazistams skaitė paskaitą apie pilietiškumą. Mokiniai diskutavo: kas tai yra pilietiškumas, kaip mes kiekvienas suprantame, ką reiškia būti piliečiu, kaip suprantame pagarbą Tėvynei, šeimai, mokyklai, draugams… Buvo diskutuojama patyčių tema, kaip atsilaikyti prieš smurtautoją, kaip „dirbti su savimi“. Paskaitoje dalyvavo ir mokytojai, kurie taip pat per pilietiškumo pamokas, klasių valandėlių metu  kalbėjo apie smurtą ir patyčias.

      Mūsų gimnaziją aplankė žymus aktorius, režisierius, kompozitorius, muzikantas Vidas Bareikis. Jis su mokiniais kalbėjosi apie patyčias, asmeninę patirtį, muzikinę karjerą. Mokiniai klausėsi jo dainų, uždavė klausimus. Vienas iš gimnazistų metė iššūkį aktoriui „tritaškio“ varžybose. Aišku, nugalėjo draugystė.

      Sporto mokykloje vyko draugiškos krepšinio varžybos „Draugaukime“. Mūsų komanda užėmė pirmą vietą.

Informacija

Mūsų rekvizitai

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190284291
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Telefonas: +370 (672) 99180
El. paštas: info@kjpg.lt

2% parama

2 proc. paramos sąskaitos Nr. LT784010041800092289
Paramos gavėjo pavadinimas
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Rėmimo fondas
Identifikacinis numeris (kodas) 193341331