„Didžiuokimės, kad esame laiminčios Lietuvos vaikai“ (Vygaudas Ušackas)

Mūsų gimnazijoje lankėsi Ambasadorius Vygaudas Ušackas.

Vygaudas Ušackas buvo užsienio reikalų ministras, pirmasis vyriausiasis derybininkas dėl narystės Europos Sąjungoje, Lietuvos ambasadorius JAV, Meksikoje, Didžiojoje Britanijoje, Europos Sąjungos specialusis atstovas Afganistane ir nuo 2013 m. ES atstovybės Rusijos Federacijoje vadovas. Diplomatas yra jaunimo pilietiškumo projekto ,,Misija Sibiras“ iniciatorius.

Vygaudo Ušacko nuopelnai įvertinti Estijos, Graikijos, Gruzijos, Ispanijos, Norvegijos, Prancūzijos, Ukrainos ir Lietuvos valstybiniais apdovanojimais.

Svečias papasakojo apie savo diplomatinę karjerą, pasidalijo įžvalgomis apie Europos Sąjungos ir pasaulio geopolitinę situaciją, Lietuvai kylančius iššūkius ir naujas galimybes tapus Europos Sąjungos ir NATO nare, atsakė į bendruomenės narių klausimus.

„Norint ko nors pasiekti, reikia žadinti savyje alkį, pavyzdžiui, alkį mokslui“ – pataria  svečias. Daugiau nei šimtas trečiokų, ketvirtokų atidžiai klausė svečio. Prisiminęs savo šeimos istoriją, gerbiamas V.Ušackas atskleidė XX-XXI amžiaus Lietuvos istoriją. O tada atidžiai klausiusiems gimnazistams pažėrė daugybę patarimų, kaip priimti gyvenimo iššūkius, kad sugebėtume patirti sėkmę.

Informacija

Mūsų rekvizitai

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190284291
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Telefonas: +370 (672) 99180
El. paštas: info@kjpg.lt

2% parama

2 proc. paramos sąskaitos Nr. LT784010041800092289
Paramos gavėjo pavadinimas
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Rėmimo fondas
Identifikacinis numeris (kodas) 193341331