Kalėdiniai skaitymai

 2018 m. gruodžio 5 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje jau 6 kartą vyko konkursas ,,Kalėdiniai skaitymai‘‘. Šie skaitymai buvo šiek tiek kitokie, vaikai skaitė ne lietuviškai, o savo antrosiomis užsienio kalbomis – rusų, prancūzų, vokiečių. Verta paminėti ir tai, jog dalyvavo daugiau nei 70 skaitovų, tad konkurencija buvo didelė. Šiuose kalėdiniuose skaitymuose mūsų mokiniai dalyvavo jau antrą  kartą ir, žinoma, grįžo su laurais. Konkurse pasiryžo dalyvauti 6 pabrėžiečiai – Evelina Kupšytė, Jonas Pakutka, Agnė Irkinaitė, Gabrielė Stroputė, Rasa Žutautaitė, Austėja Strakšytė, ir juos ruošė mūsų mokyklos užsienio kalbos mokytojos Anna Butko Šorienė, Izolda Morkeliūnėnė. Visi įdėjo daug darbo mokydamiesi ir  konkurse pasirodė labai gerai bei sukūrė  kalėdinę nuotaiką. O laureate tapo 2c klasės mokinė Evelina Kupšytė. Džiaugiamės ir didžiuojamės  ja. Tiek mokytojų, tiek mokinių nuomone,  laureatais tapo visi.

Informacija

Mūsų rekvizitai

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190284291
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Telefonas: +370 (672) 99180
El. paštas: info@kjpg.lt

2% parama

2 proc. paramos sąskaitos Nr. LT784010041800092289
Paramos gavėjo pavadinimas
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Rėmimo fondas
Identifikacinis numeris (kodas) 193341331