BE PATYČIŲ 2019

Sąmoningumo didinimo mėnuo – puiki proga stiprinti mokyklos bendruomenę ir mažinti patyčias, todėl kovo 29 d. visą Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos bendruomenę pakvietėme aktyviai dalyvauti prevenciniame renginyje. Gydyti šią visuomenės ligą – patyčias – ir mažinti jos sukeliamą skausmą atvyko psichologas Antanas Jonaitis, kuris dalindamasis savo patirtimi išreiškė palaikymą gyvenimui be patyčių. Nors nėra specialių vaistų, kurių išgėrus dingtų noras žeminti, niekinti ir  skaudinti kitus, tačiau vaikai pagarbaus ir draugiško elgesio gali išmokti iš suaugusiųjų rodomo pavyzdžio. Labai svarbu mokiniams rodyti pagarbų elgesį ir supratimą, atjautą ir susikalbėti su nuskriaustuoju bei skriaudiku. Nors patyčių gal visai ir neišgyvendinsime, bet jas sustabdyti padės aiškiai parodytas nepritarimas. Patyčių sukeltą skausmą numalšinti gali atidus elgesys su nukentėjusiu: mokinio išklausymas, nuoširdus pokalbis su vaiku, bendradarbiavimas su skriaudžiamu mokiniu, aptariant patyčių situacijas ir pasirenkant tinkamus reagavimo būdus.

Be to, mokiniai pažiūrėjo režisieriaus Nerijaus Gedmino pastatytą ir mūsų gimnazijos Teatro studijos suvaidintą spektaklį apie patyčias, po kurio vyko spektaklio aptarimas. Tai buvo puiki proga išsakyti mintis ir padėkoti žmonėms, kuriems jau seniai norėjome pasakyti ,,ačiū”.

Socialinė pedagogė Daiva Firantienė

 

 

Informacija

Mūsų rekvizitai

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190284291
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Telefonas: +370 (672) 99180
El. paštas: info@kjpg.lt

2% parama

2 proc. paramos sąskaitos Nr. LT784010041800092289
Paramos gavėjo pavadinimas
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Rėmimo fondas
Identifikacinis numeris (kodas) 193341331

Darbuotojų poreikis

Reikalingas anglų kalbos mokytojas nuolatiniam darbui, 1 etatu.

Darbo pobūdis: pamokų vedimas 1-4 gimnazijos klasėse, mokinių ruošimas olimpiadoms, konkursams, valstybiniam anglų k. brandos egzaminui, projektinės veiklos vykdymas.

Siūlomas atlyginimas: 1268 Eur (Bruto).

Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu: priklauso nuo stažo, pedagoginės kvalifikacijos.

Reikalavimai:

Išsilavinimas – aukštasis universitetinis anglų k. filologija.

Profesinė kvalifikacija – pedagogas.

Raštvedybos žinios.

Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumas: darbo patirtis švietimo įstaigoje.

Dokumentus – CV, asmens dokumento kopiją, diplomo kopiją, sveikatos pažymėjimą pristatyti adresu – Savanorių g. 56, Kretinga arba el. paštu info@kjpg.lt