Pagerintas gimnazijos mokinių svarsčio rovimo rekordas

Balandžio 10 dieną Kretingos Marijono Daujoto progimnazijoje vyko rajono mokyklų svarsčio rovimo varžybos. Mūsų gimnazijai atstovavo 2 komandos: jaunučiai ir jauniai. Individualioje įskaitoje 2a klasės mokinys Karolis Graužinis užėmė 3 vietą. Labai gerai pasirodė jaunučių komanda (Laimonas Savickas, 1c klasė, Nilius Stonkus, 2a, Karolis Graužinis, 2a, Evaldas Limantas, 2a): jie iškovojo II vietą. Gimnazijų grupėje mokinių svarsčio rovimo varžybų nugalėtojais tapo mūsų gimnazijos jaunių komanda: Edvinas Urbonas, 3c, Valdas Jazbutis, 3c, Matas Budrys, 4a, Dovydas Duoniela, 4a klasė. O rajono gimnazijų mokinių svarsčio rovimo varžybų (individuali įskaita) nugalėtoju tapo Matas Budrys, 4a klasės mokinys, 16 kg svarstį iškėlęs  204 kartus (pernykštis Mato rezultatas – 184 kartai).