Konkurse ,,5 pajūrio spalvos“

Moksleiviams skirtame Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultetų organizuotame konkurse „5 pajūrio spalvos“ dalyvavo ir mūsų gimnazijos jauniejį dizaineriai. Renginio organizatoriai gegužės 8 d. į konkurso apdovanojimų ceremoniją pakvietė mūsų gimnazijos mokinius – dvi merginos pelnė prizines vietas. 4a klasės gimnazistės Godos Petreikytės darbas „Pajūrio švyturys naktį“ įvertintas II vieta, o Gretos Juškaitės (2d klasė) darbas „Klaipėdos architektūra“ pažymėtas specialiu prizu. Abi merginos davė interviu „Balticum“ televizijai ir tos pačios dienos vakare žinių laidoje jos galėjo išvysti save TV ekrane.

Gimnazijos autobusu vykusi dalyvių grupė turėjo galimybę susipažinti su Klaipėdos fakulteto abiejų specialybių (grafinio ir interjero dizaino) studentų darbais, ten eksponuojamomis parodomis, pasikalbėti su besimokančiais studentais.

     Valdonija Karaliūnienė

Informacija

Mūsų rekvizitai

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga.

Kodas: 190284291

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga

Telefonas: +370 (672) 99180

El. paštas: info@kjpg.lt

1,2% parama

1,2 proc. paramos sąskaitos Nr. LT784010041800092289
Paramos gavėjo pavadinimas
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Rėmimo fondas
Identifikacinis numeris (kodas) 193341331