Respublikinis konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

Balandžio mėn. įvyko 24-ojo moksleivių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalas. Šio konkurso tikslas – paskatinti mokinius domėtis ne tik Lietuvos istorija, bet ir atkreipti dėmesį į kariuomenės vaidmenį Lietuvos valstybės raidoje, sekti dabartinės kariuomenės veiklą, įvykius, aktualijas. Konkursu siekiama ugdyti jaunimo pilietiškumą, pasididžiavimą savo valstybe ir kariuomene.

Šiais metais finalas vyko Rukloje, Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotame pėstininkų batalione. Iš visos Lietuvos jame dalyvavo 30 mokinių, įveikusių pirmas dvi atrankas. Finale mokiniai varžėsi dviem etapais. Pirmojo metu finalininkai, suskirstyti į penkias grupes po šešis, varžėsi dėl geriausiojo grupėje vardo. Finalo nugalėtojai paaiškėjo per antrąjį etapą, kuriame žinių mūšyje kovojo penki grupių nugalėtojai ir aktyviausias dalyvis iš salės. Pastarųjų teisingų atsakymų skaičius ir nulėmė konkurso nugalėtojus.

Mūsų gimnazijai finale atstovavo 2b klasės mokinė Aistė Lūžaitė ir 1a klasės mokinys Tomas Perkumas. Pasisėmę patirties, apdovanoti  Lietuvos respublikos Krašto apsaugos ministro Raimundo Karoblio garbės raštais ir asmeninėmis dovanomis, grįžome patenkinti ir laimingi.

Mokytoja Dalia Zibalienė

Informacija

Mūsų rekvizitai

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190284291
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Telefonas: +370 (672) 99180
El. paštas: info@kjpg.lt

1,2% parama

1,2 proc. paramos sąskaitos Nr. LT784010041800092289
Paramos gavėjo pavadinimas
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Rėmimo fondas
Identifikacinis numeris (kodas) 193341331