Naujokų krikštynos KJPUG

Spalio 10, ketvirtadienis, – ta diena, kai mes, pirmokai, buvome ,,pakrikštyti“ ir tapome tikrais gimnazijos mokiniais.

Viskas prasidėjo prie mokyklos, kieme. Į mokyklą viena nėjau. Visų pirma, pasitikau draugę, nes, kaip sakoma, jau geriau kentėti dviese, o ne vienai. Kai mus pamatė antrokai, iškart pradėjo šaukti, kad pareina PIRMOKĖS! Kol priėjom paradines mokyklos duris, atrodėme kaip ką tik išsimaudžiusios jūroj – buvom kiaurai šlapios. Į vidų irgi lengvai neįleido. Visų pirma, turėjome padaryti po 20 pritūpimų. Tada po vieną, uždengę akis, leido į vidų. Ten atsivėrė pragaro vartai… Nespėjus įžengti pro duris, šalia manęs stovintys antrokai liepė klauptis ir ,,eiti“ į priekį. Iš vienos pusės veidą valė, iš kitos pusės vandenį pylė, o kai norėjau jau bėgti į priekį, mane patempė atgal. Dešinę ranką sugrūdo į ,,bomžpakius“ (makaronus), o kairę net nežinia į ką – juk nieko nemačiau. Ir galiausiai, išlindusi iš ,,pragaro tunelio“, gavau krikšto antspaudą ant kaktos ir ženkliuką, kad šiandien aš esu ,,FUXAS“. Bet tai dar ne pabaiga, o mažų mažiausia pradžia! Po pamokų – pirmų klasių pasirodymai.

Viskas vyko ne taip, kaip aš galvojau.

Tik įsivaizduokit… Sėdim visi pas auklėtoją klasėje, ir staiga kažkas pabeldžia į duris. Nutilome ir suklusome. Atsidarė durys ir pamatėme antrokus… Jie išsivedė mus ,,pasportuoti“ į salę. O buvome neseniai pavalgę! Atėję iškart tūpėmės ir žąsele krypavome kokius 5 didelius ratus aplink salę. Po ,,žąselės“ įjungė muziką ir eidami ratu turėjome šokti. Žinoma, vieni šoko, kiti tinginiavo, bet tie, kurie tinginiavo, gavo sportines baudas. Salėje prabuvome beveik visą pamoką. Po to antrokai pasakė: ,,Lauksime jūsų vakarinėje dalyje.“

Koncertas prasidėjo gerokai po pamokų. Visos pirmos klasės paruošė po prisistatymą – sveikinimą auklėtojoms, kurį rodė ant scenos. Be to, kūrė eiles, minė mįsles, užrištomis akimis dažė lūpas draugams, spėjo, kas paslėpta dėžutėje. Antrokai taip pat buvo paruošę muzikinius sveikinimus mums. Pati įdomiausia ir linksmiausia krikštynų dalis buvo vakarinė, nes ten skambėjo daug dainų, aidėjo garsus juokas ir buvo matyti daugybė linksmų ir besišypsančių veidų. Tariu AČIŪ visiems antrokams gimnazistams ir mokytojams, kurie šią dieną pavertė kitokia.

                                                                Ia klasės mokinė Karolina Mažrimaitė

Informacija

Mūsų rekvizitai

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190284291
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Telefonas: +370 (672) 99180
El. paštas: info@kjpg.lt

2% parama

2 proc. paramos sąskaitos Nr. LT784010041800092289
Paramos gavėjo pavadinimas
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Rėmimo fondas
Identifikacinis numeris (kodas) 193341331