Viktorina „Kon saka, a mon saka?“

 Spalio 22-ąją dieną Kretingos rajono švietimo centre vyko rajoninė viktorina „Kon saka, a mon saka?“,  skirta Žemaitijos metams paminėti. Į šią viktoriną sugužėjo Marijono Daujoto progimnazijos, Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro, suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro komandos, ir, žinoma, mūsų gimnazijos komanda (IIa klasės mokinys Tomas Perkumas, IVd kl. mokinė Inga Ješmontaitė, istorijos mokytoja Dalia Šimonienė ir socialinė pedagogė Daiva Firantienė). Viktorinos klausimų tematika – labai įvairi: nuo lietuvių kalbos ir literatūros iki geografijos ar istorijos. Šioje viktorinoje reikėjo gebėti  žemaitiškus žodžius parašyti bendrine lietuvių kalba, atpažinti istorines Kretingos krašto asmenybės, nurodyti, kurios šių laikų visuomenės žvaigždės yra kilusios iš Žemaitijos. Taip pat reikėjo pasitelkus geografijos žinias atrinkti iš duotų pavadinimų, ar tai upė, ar kaimas, ar miškas, ar piliakalnis. Paskutinė viktorinos užduotis – sukurti ketureilį. Vertinimo komisija mūsų gimnazijos komandai skyrė 2-ąją vietą. Renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei knygomis.

2a klasės mokinys Tomas Perkumas

Informacija

Mūsų rekvizitai

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190284291
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Telefonas: +370 (672) 99180
El. paštas: info@kjpg.lt

2% parama

2 proc. paramos sąskaitos Nr. LT784010041800092289
Paramos gavėjo pavadinimas
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Rėmimo fondas
Identifikacinis numeris (kodas) 193341331