Pabrėžiečiai renginyje „Išminčius 2019“

Lapkričio 28 dieną mūsų gimnazijos abiturientų komanda (IVb klasės mokiniai T. Jonušas, J. Grigalauskas, E. Staponaitė, E. Miliūtė) dalyvavo Klaipėdos valstybinės kolegijos organizuotame renginyje „Išminčius 2019“. Į šį renginį komandos atvyksta iš visos Lietuvos. Pabrėžiečiai varžėsi su atstovais iš Alytaus, Kauno ir kitų miestų. Pirmiausia, gimnazistai savo jėgas išbandė uždavinių sprendimo konkurse. Teko susidurti su ekonomikos terminais, figūrų tūrio skaičiavimais bei tikimybėmis. Vėliau laukė protų mūšis. Klausimų buvo įvairiausių: nuo Antano Baranausko iki valiutų simbolių. Nors iki pergalės šiek tiek pritrūko, tačiau gimnazistai turėjo galimybę įvertinti  savo klaidas ir iš jų pasimokyti, pagilinti matematikos žinias. Be to, stebėjome šuns, kuris moka skaičiuoti, pasirodymą. Tai buvo pirmas kartas, kai mūsų gimnazija dalyvavo šiame renginyje, tad kitais metais geriau pasiruošime ir būsime nusiteikę laimėti.

Informacija

Mūsų rekvizitai

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190284291
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Telefonas: +370 (672) 99180
El. paštas: info@kjpg.lt

1,2% parama

1,2 proc. paramos sąskaitos Nr. LT784010041800092289
Paramos gavėjo pavadinimas
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Rėmimo fondas
Identifikacinis numeris (kodas) 193341331