Savanorystės diena mūsų gimnazijoje

Gruodžio 5 d. minima kaip Tarptautinė savanorių diena. Šią dieną nutarėme paminėti ir mūsų gimnazijoje. Į mokyklą atvyko savanoriai iš Armėnijos, Makedonijos. Juos atlydėjo Dienos veiklos centro direktorė Birutė Viskontienė ir jaunimo koordinatorė iš Rietavo. Svečiai paragino gimnazistus dalyvauti Europos solidarumo korpuso projektuose, išvykti į kitas šalis ir pasisemti bendravimo su kitokios kultūros žmonėmis patirties, išbandyti save kitoje veikloje. Programa „Europos solidarumo korpusas“ siekia suteikti jauniems žmonėms galimybę tobulėti asmeniškai prisidedant prie vietinių bei globalinių problemų sprendimo. Renginį organizavo socialinė pedagogė Daiva Firantienė

Informacija

Mūsų rekvizitai

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190284291
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Telefonas: +370 (672) 99180
El. paštas: info@kjpg.lt

1,2% parama

1,2 proc. paramos sąskaitos Nr. LT784010041800092289
Paramos gavėjo pavadinimas
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Rėmimo fondas
Identifikacinis numeris (kodas) 193341331