Kurkime ateitį su VILNIUS TECH

Svarbu sukurti planą ir eiti į priekį. Juk kuo daugiau veiklų sričių Jūs išbandysite, tuo tvirtesnius pamatus susikursite ateičiai. Daugeliui susitarti su savimi padės paieška, kuri kainuoja laiko, jėgų ir resursų, bet žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą – tai atsiperka. Nėra blogų ir gerų specialybių, paprastai sakant, darbų, tik kas tinka vienam, kitam gali visiškai netikti. Linkime neprarasti smalsumo ir vis judėti tolyn (arba gilyn) bei drąsos pripažinti savo paties žinojimo ribas.

VILNIAUS TECH universiteto specialistai, studentai, dėstytojai visada mielai pagelbės naršyti informaciniuose labirintuose, kad būtų aišku ką rinktis studijuoti, kuriuo keliu pasukti baigus mokyklą. Bendraudami išsiaiškinsite, kokių dalykų įvertinimai reikalingi, kad dalyvautumėte stojimo konkursuose į savo svajonių studijas, ką studijuosite, kokios galimybės dalinių studijų užsienio universitetuose, koks tas studento gyvenimas universitete ir po paskaitų, ar verta gyventi bendrabutyje… Svarbu dar kartą išgirsti apie karjeros perspektyvas baigus studijas.

Mieli vyresniųjų klasių gimnazistai, atsakymų ieškokime kartu, nepalikime Jūsų ateities nežiniai. Į pagalbą kviečiame mokytojus ir tėvelius.

Pasirinkite veiklas ir susitikime. Šiuo metu bendravimas, užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu. Būtina išankstinė registracija.

  • Jaunojo inžinieriaus mokykla (teminės paskaitos).
  • Studijų galimybės Vilniaus Gedimino technikos universitete (trumpai apie universitetą ir kokios yra galimybės studijuoti: studijų programos, stojimo sąlygos, absolventų poreikis ir karjeros galimybės) – seminaras.
  • „Mano karjeros pasirinkimas“, „Abejonės renkantis profesiją – ką su jomis daryti?“ paskaitos.
  • Atvirų durų diena VILNIUS TECH
  • Pamokos moksleiviams (fizika, matematika, chemija, IT, ekonomika kitaip ir teminės pamokos) išsirinkti iš sąrašo, kurio teirautis el. paštu.
  • Virtualios VILNIUS TECH fakultetų veiklos.
  • Individualios konsultacijos.
  • VILNIUS TECH diena Jūsų gimnazijoje (pamokos ir laboratoriniai, teminės pamokos pvz. „Kokie įrenginiai padeda atliekas iš pavojingų paversti naudingomis?“, žaidimai, konkursai,…)
  • Nuotolinio ugdymo platforma „Ateities inžinerija“.
  • „Tėvai – VILNIUS TECH – Studijos“. Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro specialistų dalyvavimas tėvų susirinkimuose pristatant „Stojimo 2021 m. ir 2022 m. į aukštąsias mokyklas sąlygas.“

Veiklos ir galimybių pasiūlymai nuolat papildomi ir atnaujinami.

Kyla klausimų arba turite pageidavimų, pasiūlymų –
skambinkite  tel. +370 655 03029 arba rašykite el. p. valerija.bernotiene@vgtu.lt

Iki malonių ir svarbiausia naudingų susitikimų!VILNIUS TECH

https://www.facebook.com/VilniusTech       www.vgtu.lt/moksleiviams

Informacija

Mūsų rekvizitai

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga.

Kodas: 190284291

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga

Telefonas: +370 (672) 99180

El. paštas: info@kjpg.lt

1,2% parama

1,2 proc. paramos sąskaitos Nr. LT784010041800092289
Paramos gavėjo pavadinimas
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Rėmimo fondas
Identifikacinis numeris (kodas) 193341331