Pasiekimai

Pasiekimai

2018-2019 m.m
1a klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Kutelis Kajus Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada III -IVvieta Rajoninis Mokytojas ekspertas Vytautas Narmontas
1b klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Dominykas Pocius

1.,,Maniežo taurė 2018“ Tarptautinės lengvosios atletikos jaunučių varžybos III vieta, šuolis į aukštį

2.,,Žemaitijos taurė 2019“jaunių lengvosios atletikos I  etapo varžybos  I vieta, šuolis į aukštį

Tarptautinis

Apskrities

Mokytojas ekspertas Vidmantas Lapinskas

 

1c klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Vaidas Metrikas Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada III-IV vieta Rajoninis Mokytojas ekspertas Vytautas Narmontas ir Mokytoja metodininkė Edita Stalmokienė

 

1d klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
2a klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
2b klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Armandas Žerebjovas Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada III-V vieta Rajoninis Mokytojas ekspertas Vytautas Narmontas

 

2c klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Evelina Kupšytė Konkrsas ,, Skaitymai žemaitiškai“ 1vieta. Rajoninis Mokytoja Jadvyga Miežetienė
Evelina Kupšytė Antrųjų užsienio kalbų konkursas „ Kalėdiniai skaitymai“ laureatė Rajoninis Mokytoja Jadvyga Miežetienė

 

2d klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)

 

2e klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)

 

3a klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Mantas Daukša Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada III vieta Rajoninis Mokytojas ekspertas Vytautas Narmonta

 

3b klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Gabrielė Žiobakaitė Pilietinių iniciatyvų projektas ,,Kuriame Lietuvą‘‘ 1 vieta, Kelionė į Strazbūrą Respublikinis Mokytoja metodinikė Dalia Šimonienė
Dominykas Gadevičius

1.Atviros Klaipėdos miesto lengvosios atletikos sezono atidarymo varžybos II vieta 60m bėgimas.

2.,,Maniežo taurė 2018“ Tarptautinės lengvosios atletikos jaunių varžybos VI vieta, 60 m bėgimas

Apskrities

 

Tarptautinis

Mokytojas ekspertas Vidmantas Lapinskas

 

 

3c klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Gedvinas Mockus Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada II vieta Rajoninis Mokytoja metodininkė Edita Stalmokienė
Nedas Urniežius

1. Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionatas III vieta, šuolis į aukštį

2.Atviros Klaipėdos miesto lengvosios atletikos sezono atidarymo varžybos II vieta 60m bėgimas.

3.,,Maniežo taurė 2018“ Tarptautinės lengvosios atletikos jaunių varžybos VI

Vieta šuolis į aukštį

Respublikinis

 

Apskrities

 

 

tarptautinis

Mokytojas ekspertas Vidmantas Lapinskas

 

3d klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)

 

4a klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Rokas Beržonskis Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada II-IV vieta Mokytojas ekspertas Vytautas Narmontas

 

Gytis Petrauskas

Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada II-IV vieta Mokytojas ekspertas Vytautas Narmontas
Monika Kutelytė 57- osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiada II etapas I vieta Rajoninis Mokytoja metodininkė Rasa Šorienė

 

4b klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)

 

4c klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)

 

4d klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)

 

2018-2019 m.m
Komandiniai laimėjimai
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)

 

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija

Įstaigos kodas: 190284291
Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Tel.: 8 672 99180
El paštas: info@kjpg.lt

El. paštas:

Telefonas: