Pasiekimai

Pasiekimai

2018-2019 m.m
1a klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Kutelis Kajus Lietuvos mokyklų žaidynių, šachmatų varžybos, III vieta Rajoninis Rita Gembickienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė
Kutelis Kajus Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada III -IVvieta.

 

 

Rajoninis Mokytojas ekspertas Vytautas Narmontas

 

 

Korsakas Domantas Lietuvos mokyklų žaidynių, šachmatų varžybos, III vieta Rajoninis Rita Gembickienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė
Tomas Perkumas Lietuvos mokyklų žaidynių, šaškių varžybos, III vieta Rajoninis Rita Gembickienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė

 

1b klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Dominykas Pocius 1.,,Maniežo taurė 2018“ Tarptautinės lengvosios atletikos jaunučių varžybos III vieta, šuolis į aukštį

2.,,Žemaitijos taurė 2019“jaunių lengvosios atletikos I  etapo varžybos  I vieta, šuolis į aukštį

Tarptautinis

Apskrities

Mokytojas ekspertas Vidmantas Lapinskas
Rasa Žutautaitė Meninio skaitymo konkursas, II vieta. Rajoninis Mokytoja metodininkė A. Dūdienė
1c klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Vaidas Metrikas Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada III-IV vieta Rajoninis Mokytojas ekspertas Vytautas Narmontas ir Mokytoja metodininkė Edita Stalmokienė
Vaidas Metrikas Respublikinio anglų k. konkursas (9-10 kl.) rajoninis etapas, II vieta Rajoninis Mokytoja metodininkė Ž. Tamošauskienė
Justė Galyginaitė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuotas piešinių konkursas „Ginti. Saugoti. Padėti“ 3 vieta Apskrities Dailės mokytoja  eskpertė Valdonija Karaliūnienė
Laura Miesčionaitytė Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Pravėriau vario vartelius“ 2 vieta Respublikinis Dailės mokytoja  eskpertė Valdonija Karaliūnienė

 

1d klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Matas Miltakis Lietuvos mokinių 67 –oji fizikos olimpiada III vieta Rajoninis Mokytoja Virginija Japertaitė

 

2a klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
2b klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Armandas Žerebjovas Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada III-V vieta Rajoninis Mokytojas ekspertas Vytautas Narmontas
Ruokis Eligijus Lietuvos mokyklų žaidynių, šachmatų varžybos, III vieta Rajoninis Rita Gembickienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė
Ruokis Eligijus Lietuvos mokyklų žaidynių, šaškių varžybos, III vieta Rajoninis Rita Gembickienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė
Viktorija Lukošiūtė Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Pravėriau vario vartelius“ 2 vieta Respublikinis Dailės mokytoja  eskpertė Valdonija Karaliūnienė

 

2c klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Evelina Kupšytė Konkrsas ,, Skaitymai žemaitiškai“ 1vieta. Rajoninis Mokytoja Jadvyga Miežetienė
Evelina Kupšytė Antrųjų užsienio kalbų konkursas „ Kalėdiniai skaitymai“ laureatė Rajoninis Mokytoja Jadvyga Miežetienė
2d klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
2e klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
3a klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Mantas Daukša Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada III vieta Rajoninis Mokytojas ekspertas Vytautas Narmonta
Mantas Daukša Lietuvos mokinių 67 –oji fizikos olimpiada II vieta Rajoninis Pranas Stukanas, mokytojas ekspertas
Darius Salys Lietuvos mokinių 67 –oji fizikos olimpiada III vieta Rajoninis Pranas Stukanas, mokytojas ekspertas

 

3b klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Ema Miliūtė Lietuvos mokinių istorijos olimpiada II vieta „Tauta be valstybės. Lietuva 1940-1990 m.m.“ Rajoninis Mokytoja metodinikė Dalia Šimonienė
Dominykas Gadevičius

1.Atviros Klaipėdos miesto lengvosios atletikos sezono atidarymo varžybos II vieta 60m bėgimas.

2.,,Maniežo taurė 2018“ Tarptautinės lengvosios atletikos jaunių varžybos VI vieta, 60 m bėgimas

Apskrities

Tarptautinis

Mokytojas ekspertas Vidmantas Lapinskas

 

3c klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Gedvinas Mockus Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada II vieta Rajoninis Mokytoja metodininkė Edita Stalmokienė
Nedas Urniežius 1. Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionatas III vieta, šuolis į aukštį

2.Atviros Klaipėdos miesto lengvosios atletikos sezono atidarymo varžybos II vieta 60m bėgimas.

3.,,Maniežo taurė 2018“ Tarptautinės lengvosios atletikos jaunių varžybos VI

Vieta šuolis į aukštį

Respublikinis

 

Apskrities

 

 

tarptautinis

Mokytojas ekspertas Vidmantas Lapinskas
Laineda Vainauskaitė 51-Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, prozos sekcija; laureatė Rajoninis Irutė Lapinskienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė
Goda Jocytė Rajoninė dailės olimpiada, nominacija už idėjos originalumą Rajoninis Dailės mokytoja  eskpertė Valdonija Karaliūnienė

 

3d klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Algimantė Paliukaitė Konkursas „Dainuok apie Lietuvą, dainuok lietuviškai“, IIIv. Apskrities Muzikos mokytojas S.Stončius
4a klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Rokas Beržonskis Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada II-IV vieta Mokytojas ekspertas Vytautas Narmontas
 

Gytis Petrauskas

Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada II-IV vieta Mokytojas ekspertas Vytautas Narmontas
Monika Kutelytė 57- osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiada II etapas I vieta Rajoninis Mokytoja metodininkė Rasa Šorienė
Monika Kutelytė Lietuvos mokyklų žaidynių, šachmatų varžybos, III vieta Rajoninis Rita Gembickienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė
Monika Kutelytė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams, II vieta Rajoninis Mokytoja metodininkė A. Dūdienė
Monika Kutelytė Lietuvos mokyklų žaidynių, šaškių varžybos, III vieta Rajoninis Rita Gembickienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė

 

4b klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
4c klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
4d klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Antanas Užandenis Lietuvos mokinių 67 –oji fizikos olimpiada III vieta Rajoninis Pranas Stukanas, mokytojas ekspertas

 

1a klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Kutelis Kajus Lietuvos mokyklų žaidynių, šachmatų varžybos, III vieta Rajoninis Rita Gembickienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė
Kutelis Kajus Lietuvos mokinių 68 –oji matematikos olimpiada III -IVvieta.

 

Rajoninis Mokytojas ekspertas Vytautas Narmontas

 

 

Korsakas Domantas Lietuvos mokyklų žaidynių, šachmatų varžybos, III vieta Rajoninis Rita Gembickienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė
Tomas Perkumas Lietuvos mokyklų žaidynių, šaškių varžybos, III vieta Rajoninis Rita Gembickienė, kūno kultūros mokytoja metodininkė

 

2018-2019 m.m
Komandiniai laimėjimai
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)

Eligijus Ruokis              2b

Vakaris Jeuševičius       2b

Kostas Tubutis 2b

Tadas Budrys 2b

Šarūnas Tiškus 3b

Kasparas Jonauskas 3b

Dovydas Lubys 2d

Aleksandras Monstavičius 3b

Aidas Pipiras 1d

Kajus Kutelis 1a

Dominykas Gadevičius 3b

Edvinas Andrijauskas 4b

Rajono bendro ugdymo mokyklų jaunių vaikinų krepšinio varžybos, I vieta Rajoninis Vyr. mokytojas A. Laureckis

Edgaras Danys 4d

Rokas Beržonskis 4a

Kornelijus Stonkus 3a

Benas Montrimas 3c

Mantas Lieškūnas 3c

Deividas Baranauskas 3c

Evaldas Dirgėla 3c

Nedas Urniežius 3c

Rajono bendro ugdymo mokyklų jaunių vaikinų krepšinio varžybos, II vieta Vyr. mokytojas A. Laureckis

Auksė Turskytė 3b

Indrė Domarkaitė 3a

Laura Liaudinskytė 1e

Evelina Ciparytė 3a

Kamilė Maksvytytė 4a

Greta Gauronskaitė 4a

Vaiva Šeirytė 3d

Rajono mokinių tinklinio pirmenybės        III vieta Rajoninis M. Laureckienė mokytoja metodininkė

Ema Miliūtė 3b

Mantas Daukša 3a

Rokas Beržonskis 4a

Matas Budrys 4a

17-oji komandinė jaunųjų matematikų olimpiada profesoriaus V. Liutiko prizui laimėti III vieta Apskrities Mokytojas ekspertas Vytautas Narmontas

Mantas Daukša 3a

Rokas Beržonskis 4a

Matas Budrys 4a

Gytis Petrauskas 4a

Monika Kutelytė 4a

Rietavo XVII komandinės matematikos olimpiados mokytojo Kazio Šikšniaus
taurei laimėti II vieta
Mokytojas ekspertas Vytautas Narmontas

Gabrielė Žiobakaitė

Ema Miliūtė

Karolina Benetytė

Tautvydas Jonušas

Elijus Sendravičius

Pilietinių iniciatyvų projektas ,,Kuriame Lietuvą‘‘ 1 vieta, Kelionė į Strazbūrą Respublikinis Mokytoja metodininkė Dalia Šimonienė

 

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija

Įstaigos kodas: 190284291
Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Tel.: 8 672 99180
El paštas: info@kjpg.lt

Raštinės darbo laikas: I – V  8.00- 12.00 val.  ir 12.30 – 16.30 val.

 

El. paštas:

Telefonas: