Pasiekimai

Pasiekimai

2017-2018 m.m
1a klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)

 

1b klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Aistė Jonkutė Rusų kalbos dailyraščio konkursas „ Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai“ III-oji vieta Rajoninis I.Morkeliūnienė vyr. mokytoja
Ruokis Eligijus Lietuvos mokinių 67 – oji matematikos olimpiada II turas 2 vieta Rajoninis V. Narmontas, ekspertas

 

1c klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Evelina Kupšytė Antrųjų užsienio kalbų raiškiojo skaitymo konkursas „ Kalėdiniai skaitymai“ laureatė Apskrities I.Morkeliūnienė vyr. mokytoja

 

1d klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)

 

2a klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)

 

2b klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Ema Miliūtė Antrųjų užsienio kalbų raiškiojo skaitymo konkursas „ Kalėdiniai skaitymai“ laureatė Apskrities A.Butko- Šorienė vyr. mokytoja
Dominykas Gadevičius Žemaitijos taurės I etapo jaunių varžybos 1 vieta, 60m bėgimas Apskrities Vidmantas Lapinskas, ekspertas
Dominykas Gadevičius Lietuvos rajonų jaunių lengvosios atletikos pirnenybės 3 vieta, 60 m bėgimas Respublikinis Vidmantas Lapinskas, ekspertas
Dominykas Gadevičius Lietuvos jaunių pirmenybės 3 vieta, 60m bėgimas Respublikinis Vidmantas Lapinskas, ekspertas
Dominykas Gadevičius Žemaitijos taurės II etapo jaunių varžybos 1 vieta, 60 m bėgimas Apskrities Vidmantas Lapinskas, ekspertas
Dominykas Gadevičius Žemaitijos taurės III etapo jaunių varžybos 1 vieta, 60 m bėgimas Apskrities Vidmantas Lapinskas, ekspertas

 

2c klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Lina Ruzveltaitė VI-oji Lietuvos moksleivių muzikos olimpiada, I-oji v. Rajoninis S.Stončius, mokyt.metod.
Vainauskaitė Laineda Lietuvos mokinių 67 – oji matematikos olimpiada II turas 1 vieta Rajoninis E. Stalmokienė, metodininkė
Vainauskaitė Laineda 25-oji Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada (10-11 kl.) II vieta Rajoninis D. Firantienė, vyr. rusų kalbos mokytoja
Vainauskaitė Laineda 50-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, laureatė Rajoninis I. Lapinskienė, ekspertė
Vainauskaitė Laineda 51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, 3 vieta Rajoninis A.Orlovienė, metodininkė
Lūžaitė Gabija Rajoninė dailės olimpiada, nominacija už subtilią spalvinę gamą Rajoninis V.Karaliūnienė, ekspertė
Lūžaitė Gabija Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas “Pravėriau vario vartelius“, nominacija už idėją ir spalvinę gamą darbe Respublikinis V.Karaliūnienė, ekspertė

 

2d klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)

 

2e klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Mantas Daukša

66-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapas, II-oji vieta

Rajoninis P. Stukanas, ekspertas
Inga Ješmontaitė Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“, 3 vieta Rajoninis I. Litvaitytė, metodininkė
Mantas Daukša

67-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas,

(2 vieta  bet neįvardinta, nes mažai rinko taškų)

Rajoninis G. Markuvienė, metodininkė
Nedas Urniežius Žemaitijos taurės I etapo jaunių varžybos 1 vieta, šuolis į aukštį Apskrities Vidmantas Lapinskas, ekspertas
Nedas Urniežius Lietuvos rajonų jaunių lengvosios atletikos pirmenybės 3 vieta, šuolis į aukštį Respublikinis Vidmantas Lapinskas, ekspertas
Nedas Urniežius Lietuvos jaunių pirmenybės 3 vieta, šuolis į aukštį Respublikinis Vidmantas Lapinskas, ekspertas
Nedas Urniežius Žemaitijos taurės II etapo jaunių varžybos 1 vieta, šuolis į aukštį Apskrities Vidmantas Lapinskas, ekspertas
Nedas Urniežius Žemaitijos taurės III etapo jaunių varžybos 1 vieta, šuolis į aukštį Apskrities Vidmantas Lapinskas, ekspertas
Mantas Daukša Meninio skaitymo konkursas, III vieta Rajoninis Janina Šidlauskienė, metodininkė

 

3a klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Kutelytė Monika 51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, 3 vieta Rajoninis A.Orlovienė, metodininkė

 

3b klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Marija Stonkutė Rajoninis konkursas “Būti gimusiu Lietuvoje“, I vieta Rajoninis V.Karaliūnienė, ekspertė

 

3c klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Edvinas Mazūras 51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, 3 vieta Rajoninis P. Stukanas, ekspertas
Budginaitė Ieva Rajoninis konkursas “Būti gimusiu Lietuvoje“, III vieta Rajoninis V.Karaliūnienė, ekspertė

 

3d klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Edvinas Daukšas Anglų kalbos olimpiada II-ras turas, II vieta Rajoninis V.Bertašienė

 

4a klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Stonkutė Gabrielė 51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, 3 vieta Rajoninis A.Orlovienė, metodininkė
Šablinskaitė Greta 51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, 3 vieta Rajoninis A.Orlovienė, metodininkė
Šablinskaitė Greta Rajoninė dailės olimpiada, 2vieta Rajoninis V.Karaliūnienė, ekspertė
Gabrielė Stonkutė XXX-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, 2 vieta(patekimas į respublikinį etapą Kaune) Rajoninis V.Beržanskienė, geografijos mokytoja metodininkė

 

4b klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Augutis Mantvydas Rajoninė dailės olimpiada, nominacija už subtilią spalvinę gamą Rajoninis V.Karaliūnienė, ekspertė

 

4c klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)

 

4d klasė
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Marija Kalnaitytė

66-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapas, II-III-čia vieta

Rajoninis P. Stukanas, ekspertas
Laurynas Pazdrazdis

66-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapas, II-III-čia vieta

Rajoninis P. Stukanas, ekspertas
Laurynas Pazdrazdis Lietuvos mokinių 67 – toji matematikos olimpiada II turas 1 vieta Rajoninis V.Narmontas, ekspertas
Linnik Salvijus Lietuvos mokinių 67 – toji matematikos olimpiada II turas 2 vieta Rajoninis V.Narmontas, ekspertas
Cibakin Lukas Lietuvos mokinių 67 – toji matematikos olimpiada II turas 3-4 vieta Rajoninis V.Narmontas, ekspertas
Bertašiūtė Monika Lietuvos mokinių 67 – toji matematikos olimpiada II turas 3-4 vieta Rajoninis V.Narmontas, ekspertas

Simukaitis Augustas

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas, 2 vieta Rajoninis I. Lapinskienė, ekspertė
Kalnaitytė Lina 51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, II etapas, 3 vieta Rajoninis A.Orlovienė, metodininkė

 

2017-2018 m.m
Komandiniai laimėjimai
Mokinio vardas, pavardė Pasiekimai Rajoninis, apskrities, respublikinis, tarptautinis Mokinį parengęs mokytojas (vardas, pavardė, kvalifikacija)
Laurynas Pazdrazdis 4d
Salvijus Linnik 4d
Matas Budrys 3a
Rokas Beržonskis 3a
V. Liutiko komandinė matematikos olimpiada, III vieta Apskrities V. Narmontas
Mindaugas Macius 3c
Povilas Vaseris 3c
Paulius Drungilas 3c
Edvinas Mazūras 3c
Donatas Anužis 3c
Aivaras Žilys 3a
Gvidas Jonkus 3a
Dainius Gliožeris 3b
Edvinas Andrijauskas3b
Deividas Vaitkus 3b
Edvinas Daukšas 3d
Rajono bendrojo lavinimo mokyklų jaunių krepšinio varžybos, III vieta Rajono A. Laureckis
Lukas Šikšnius 2a
Kornelijus Stonkus 2e
Mantas Lieškūnas 2e
Benas Montrimas 2e
Evaldas Dirgėla 2e
Egidijus Bučkus 4b
Ernestas Gečas 4a
Karolis Petrauskas 4a
Vygantas Kubilius 4c
Edgaras Danys 3d
Rajono bendrojo lavinimo mokyklų jaunių krepšinio varžybos, I vieta Rajono A. Laureckis

 

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija

Įstaigos kodas: 190284291
Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Tel.: 8 672 99180
El paštas: info@kjpg.lt

El. paštas:

Telefonas: