Ugdymas karjerai

Ugdymas karjerai

Ugdymo karjerai klausimais konsultuoja:

  • Daiva Martinkuvienė – psichologė I–IV nuo 9.00–12.00 val.
  • Daiva Firantienė – soc. pedagogė I–V nuo 9.00–12.00 val.
  • Snieguolė Jandalovienė  – ugdymo karjerai vadovė I–V nuo 9.00–12.00 val.

Naudinga informacija

Mokinių ugdymo karjerai veiklos planas

Testai

Asmenybės testas

Tinkamo darbo testas

Informacija apie egzaminus

Nacionalinis egzaminų centras

Mokymo įstaigos Lietuvoje

http://www.aikos.smm.lt/aikos/institucijos_registr.htm

Informacija apie studijas

http://www.studijos.lt/

http://www.aikos.smm.lt/aikos/index.htm

http://www.lamabpo.lt/

http://www.kurstoti.lt/

http://www.kurstudijuoti.lt

Stojamojo balo skaičiuoklės

http://www.studijos.lt/busimiems_studentams/balu_skaiciuokle

http://www.lamabpo.lt/skaiciuokle

Gyvenimo aprašymo rengimas

http://www.europass.lt/cv

Darbo paieška

http://www.cvonline.lt/

http://www.cv.lt/index.do

http://www.cvmarket.lt/

http://www.cvbankas.lt/darbo-skelbimai

http://naujasdarbas.lt/

http://www.manager.lt/

http://www.jtba.lt/europos_savanoriu_tarnyba

Leidiniai

http://www.mukis.lt/lt/literaturos_sarasas.html

LIETUVOS UNIVERSITETAI

Valstybiniai universitetai

Generolo J.Žemaičio Lietuvos karo akademija

Kauno technologijos universitetas

Klaipėdos universitetas

Lietuvos kūno kultūros akademija

Lietuvos muzikos ir teatro akademija

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

Mykolo Romerio universitetas

Šiaulių universitetas

Vilniaus dailės akademija

Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Vytauto Didžiojo universitetas

Nevalstybiniai universitetai

 

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

 

Visų mokymosi įstaigų klasifikatorius

Paskaita „Kaip veiksmingai pasirinkti karjerą“

ių metų rugsėjo 14 dieną gimnazijoje svečiavosi karjeros konsultantas, Euroguidance ambasadorius Lietuvoje Laurynas Puidokas. Jis II klasių gimnazistams skaitė paskaitą „Kaip sėkmingai pasirinkti karjerą?“ Svečias papasakojo, kaip pradėti savęs pažinimo kelionę? Patarė, ką veikti po mokyklos, kaip nepasiklysti ir teisingai pasirinkti, ką daryti, kad mokinys jaustųsi saugiai, kaip įgyvendinti savo svajones?

Skaityti daugiau >>

Paskaita ,,Kalba ir karjera“

Šeštame kalbų savaitės susitikime dalyvavo LCC tarptautinio universiteto atstovės Sarah Snodgrass, Šiaurės Amerikos partnerysčių ir mainų programos koordinatorė, Kate Petrikienė, priėmimo skyriaus koordinatorė, ir Gintarė Matulytė, priėmimo skyriaus vadovė, bei I d klasė. Sarah Snodgrass kalbėjo tema ,,Language and Culture: Barrier or Bridge?“ (,,Kalba ir kultūra: barjeras ar tiltas?“), o kitos dvi viešnios pristatė LCC tarptautinį universitetą ir galimybes jame studijuoti.

Skaityti daugiau >>

Paskaita ,,Kalba ir karjera“

Ketvirtą ir penktą Europos kalbų savaitės susitikimus su III ir IV klasių gimnazistais vedė Laurynas Puidokas, karjeros konsultantas iš ,,Kalba.lt“. Jis skaitė paskaitą ,,Kalba ir karjera“, kalbėjo apie užsienio kalbų mokėjimo svarbą žmogaus gyvenime ir karjeroje.

Skaityti daugiau >>

Karjeros pasirinkimas – skubame į pagalbą dvyliktokui!

Būsimos karjeros pasirinkimo klausimas kelia rimtą galvos skausmą daugeliui abiturientų, todėl patyrusi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto karjeros konsultantų komanda pasiruošusi padėti!

Skaityti daugiau >>

Kurkime ateitį su VILNIUS TECH

Svarbu sukurti planą ir eiti į priekį. Juk kuo daugiau veiklų sričių Jūs išbandysite, tuo tvirtesnius pamatus susikursite ateičiai. Daugeliui susitarti su savimi padės paieška, kuri kainuoja laiko, jėgų ir resursų, bet žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą – tai atsiperka. Nėra blogų ir gerų specialybių, paprastai sakant, darbų, tik kas tinka vienam, kitam gali visiškai netikti. Linkime neprarasti smalsumo ir vis judėti tolyn (arba gilyn) bei drąsos pripažinti savo paties žinojimo ribas.

Skaityti daugiau >>

Užsienio universitetai virtualioje parodoje „Tarptautinių studijų dienos“ spalio 22-24 dienomis.
Parodos metu universitetai iš įvairių šalių praves seminarus, papasakos apie stojimo reikalavimus bakalauro ir magistro studijų programoms; jūs sužinosite daugiau apie mokymąsi, studentišką gyvenimą, apgyvendinimo sąlygas, studijų kainą, praktiką ir įsidarbinimo galimybes.

Galite sudalyvauti bendrame pristatyme, taip pat konsultuotis individualiai. Po parodos visais studijų užsienyje  klausimais kreipkitės į mus – Baltic Council for International Education konsultantus.

SEMINARAI virtualiai: https://www.balticcouncil.lt/lt/issilavinimas-uzsienyje/virtuali-paroda-tarptautini-studij-dienos/parodos-programa-418/

PARODOJE DALYVAUJA ATSTOVAI IŠ ŠIŲ ŠALIŲ:
Italija – Bocconi University
Prancūzija  – Vatel Business School, Hotel Management
Belgija –  KdG University of Applied Sciences and Arts
Suomija – Satakunta University of Applied Sciences
Danija  – VIA University College; University College Absalon
Vokietija/Ispanija/Italija – ESCP Europe
Nyderlandai – Tilburg University; Radboud University; Rotterdam Business School; The Hague University of Applied Sciences;  Fontys University of Applied Sciences; Windesheim University of Applied Sciences; Hanze University of Applied Sciences; TIO University of Applied sciences; Breda University of Applied Sciences; HZ University of Applied Sciences; NHL Stenden University;
Didžioji Britanija – Swansea University; Northumbria University;  Ravensbourne University London; De Montfort University;
Čekija – Czech Technical University in Prague; Czech University of Life Sciences Prague;
Latvija – RISEBA University of Applied Sciences;
JAV/Didžioji Britanija – INTO Univer sity Partnerships;

Registruokitės į parodą dabar ir gaukite prisijungimo nuorodą ir galimybę konsultuotis individualiai.
Baltic Council komanda
864572232

Paskaita „Kaip sėkmingai pasirinkti karjerą?“

Šių metų rugsėjo 14 dieną gimnazijoje svečiavosi karjeros konsultantas, Euroguidance ambasadorius Lietuvoje Laurynas Puidokas. Jis II klasių gimnazistams skaitė paskaitą „Kaip sėkmingai pasirinkti karjerą?“ Svečias papasakojo, kaip pradėti savęs pažinimo kelionę? Patarė, ką veikti po mokyklos, kaip nepasiklysti ir teisingai pasirinkti, ką daryti, kad mokinys jaustųsi saugiai, kaip įgyvendinti savo svajones?

Skaityti daugiau >>

Paskaita ,,Kalba ir karjera“

Ketvirtą ir penktą Europos kalbų savaitės susitikimus su III ir IV klasių gimnazistais vedė Laurynas Puidokas, karjeros konsultantas iš ,,Kalba.lt“. Jis skaitė paskaitą ,,Kalba ir karjera“, kalbėjo apie užsienio kalbų mokėjimo svarbą žmogaus gyvenime ir karjeroje.

Skaityti daugiau >>

Kviečiame prisijungti mokytojus kartu su mokiniais ir praleisti vieną pamoką kartu su KLSRM kolektyvu!

020-05-20  15 val. VšĮ Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla rengia nuotolinę Atvirų durų dieną!. Norinčių dalyvauti prašome užpildyti šią anketą iki gegužės 18 dienos: https://docs.google.com/forms/d/1WXJTd8uONr-10wa1BK0nR3Bfua3PcwAcxLcw0jRUuog/viewform?edit_requested=true

Skaityti daugiau >>

Svečiai iš LAMA BPO

Šių metų sausio 10 dieną gimnazijoje lankėsi LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti) atstovė, kuri 4-ų klasių gimnazistams pristatė stojimo sąlygas.

Skaityti daugiau >>

Aukštųjų mokyklų mugė

Gimnazija Apie gimnaziją Vizija ir misija Gimnazijos taryba Statistika Edukacinė klasė Projektai ir programos Gimnazijos veiklos planai Administracinė informacija Gimnazijos nuostatai, tvarkų aprašai, taisyklės Gimnazijos veiklos kokybės įsivertinimas Viešieji…

Skaityti daugiau >>

Nuotolinės studijų konsultacijos

Visa KALBA studijų komanda tikisi, jog ligos ir laikinos negandos šalyje Jūsų nepaveikė ir esate sveiki bei stiprūs!

Reaguodami į situaciją, susijusią su Europą pasiekusiu virusu norime nuraminti visus, ketinančius studijuoti užsienio universitetuose ir informuoti, jog tiek stojimo procesas, tiek KALBA studijų komandos darbas nesikeičia. Karantino laikotarpiu toliau pilnai konsultuosime ir tvarkysime dokumentus nuotoliniu būdu, tad jei turite bet kokių klausimų, drąsiai skambinkite/rašykite ir mes, kaip visuomet, padėsime jums išspręsti neaiškumus. Primename, jog stojimo dokumentų tvarkymas į visus Nyderlandų, Danijos bei Didžiosis Britanijos universitetus KALBOJE yra visiškai NEMOKAMAS!

Skaityti daugiau >>

VDU video paskaitos mokykloms

Lietuvoje įvedus karantiną, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) susidūrė su dideliu mokyklų noru ir siekiu pamokas organizuoti nuotoliniu būdu bei kreipimųsi kaip tai padaryti savalaikiai, įdomiai ir patraukliai atliepiant skirtingų klasių moksleivių poreikius.

Skaityti daugiau >>

Iš namų su VU

Svarbi žinia visiems, kurie domisi studijomis #VU!👀✨ Net ir karantino laikotarpiu klausimus apie stojimus, programų pasirinkimą ir tai, kas įdomu, galite užduoti akademiniams konsultantams, su kuriais susisieksite:

Skaityti daugiau >>

M. Mažvydo „Katekizmas“ – vartykite ir atraskite

Kasmet balandžio 1 d., švenčiant Vilniaus universiteto gimtadienį, biblioteka kviečia visus pamatyti pirmosios lietuviškos knygos – Martyno Mažvydo „Katekizmo“.. Šįmet 450 metų sukaktį mininti VU biblioteka dėl pasaulyje susiklosčiusios padėties unikalų leidinį kviečia apžiūrėti virtualiai, o ekspozicija nukeliama į, tikimės, netolimą ateitį. Taip pat tai puiki proga panaršyti po bibliotekos skaitmeninių kolekcijų lobyną ir iš arti apžiūrėti kiekvieną kultūros paveldo objektą.

Skaityti daugiau >>

Nesustok domėtis!

COVID-19 vienaip ar kitaip paveikė visų mūsų įprastinį gyvenimo ritmą. Naujienos, bendravimas, mokslas, studijos keliasi į virtualią erdvę ir niekas nežinome kiek laiko tai gali užsitęsti. Virtualus pasaulis puikiai tinka tiek laisvalaikiui leisti, tiek mokymuisi.

Skaityti daugiau >>

Nuotolinės studijų konsultacijos

Visa KALBA studijų komanda tikisi, jog ligos ir laikinos negandos šalyje Jūsų nepaveikė ir esate sveiki bei stiprūs!.Reaguodami į situaciją, susijusią su Europą pasiekusiu virusu norime nuraminti visus, ketinančius studijuoti užsienio universitetuose ir informuoti, jog tiek stojimo procesas, tiek KALBA studijų komandos darbas nesikeičia. Karantino laikotarpiu toliau pilnai konsultuosime ir tvarkysime dokumentus nuotoliniu būdu, tad jei turite bet kokių klausimų, drąsiai skambinkite/rašykite ir mes, kaip visuomet, padėsime jums išspręsti neaiškumus. Primename, jog stojimo dokumentų tvarkymas į visus Nyderlandų, Danijos bei Didžiosis Britanijos universitetus KALBOJE yra visiškai NEMOKAMAS!

Skaityti daugiau >>

KARJERA 2019

Šį renginį mūsų mokykla organizuoja jau septynerius metus iš eilės. Šiais metais renginys yra ypatingas tuo, kad keičiasi jo formatas ir renginys vyks trimis etapais. I etapas vyko lapkričio 21 dieną. III-IV klasių mokiniai galėjo susipažinti, kokias studijų programas siūlo ir ko reikia norint mokytis šalies ir užsienio universitetuose ar kolegijose. II etapo metu, vasario mėnesį, mokiniai turės galimybę vykti į Vilniuje vyksiantį renginį „STUDIJOS‘2020“, o III etapas bus skirtas I-II klasių mokiniams susipažinti su profesinėmis mokyklomis.

Skaityti daugiau >>

Svečiai iš LAMA BPO

Šių metų sausio 10 dieną gimnazijoje lankėsi LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti) atstovė, kuri 4-ų klasių gimnazistams pristatė stojimo sąlygas.

Skaityti daugiau >>

Išvyka į Klaipėdos technologijų mokymo centrą

Kovo 14 dieną, 2-os klasės gimnazistai lankėsi Klaipėdos technologijų mokymo centre, Galvanausko mokymo centre, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloj.

Skaityti daugiau >>

 

Informacija

Mūsų rekvizitai

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga.

Kodas: 190284291

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga

Telefonas: +370 (672) 99180

El. paštas: info@kjpg.lt

1,2% parama

1,2 proc. paramos sąskaitos Nr. LT784010041800092289
Paramos gavėjo pavadinimas
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Rėmimo fondas
Identifikacinis numeris (kodas) 193341331

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija

Įstaigos kodas: 190284291
Adresas: Savanorių g. 56, LT-97114 Kretinga
Tel.: 8 672 99180
El paštas: info@kjpg.lt

Raštinės darbo laikas: I – V  8.00- 12.00 val.  ir 12.30 – 16.30 val.

El. paštas:

Telefonas: